+
+
+
+
+
+
+
+
+
500Kč/hod.
600Kč/hod.
800Kč/hod.
600Kč/hod.
700Kč/hod.
900Kč/hod.
700Kč/hod.
800Kč/hod.
1000Kč/hod.
Vozidlo 15m3
Vozidlo 20m3
Vozidlo 50m3
ceník praha +420 800 555 536
+420 723 373 905
Ceník Kontakt Galerie Mamut
Po - Pá 8:00 - 20:00
So - Ne 9:00 - 19:00
domů

Stěhování Praha s Mamutem

Nabízíme kompletní realizaci stěhování bytových i nebytových prostor v Praze. Našimi stálými zákazníky jsou například obchodní dům Zličín, společnost Home Art, Potten & Pannen, MZE ČR, ČSSZ Praha a mnozí další.

Naše služby v oblasti stěhování Praha

Zákazníkům se snažíme při stěhování poskytnout maximální komfort, nabízíme proto kompletní stěhovací služby. Mezi ty patří:

Stěhování domácností - potřebujete-li rychle přestěhovat svůj dům či byt, jsme to schopni zařídit v nejkratším možném čase.

Stěhování firem - stěhování firem může být náročně jak pro vás, tak pro vaše pracovníky. Využijte proto našich služeb, dokážeme vám flexibilně vyjít vstříc na základě specifických požadavků vaší firmy.

Stěhování strojů - využijete především při stěhování trezorů, pián a dalších velkých těžko manipulovatelných předmětů.

Poskytnutí obalových materiálů na míru - ať budeme stěhovat cokoliv, poskytneme obalové materiály na míru tak, aby nedošlo k poškození stěhovaných předmětů.

Montáž a demontáž stěhovaných předmětů - na místě A věci demontujeme a na místě B vybalíme a smontujeme. Na novém místě tak naleznete dům, byt či kancelář ve funkční podobě bez krabic.

Vyklízení prostor - Pokud potřebuje v rámci stěhování vyklidit určité prostory, dokážeme vám pomoci k plné spokojenosti.

Ceny stěhování po Praze

Náš ceník stěhování Praha je velice transparentní. K výpočtu orientační ceny můžete využít naší kalkulačku. V té vyplníte základní údaje o stěhování a na základě těch vám spočítáme orientační cenu stěhování. Po uzavření dohody již nedojde k žádnému navýšení ceny ani k přičítání skrytých poplatků. Cena na které se domluvíme je pro nás závazná.

Proč si k stěhování v Praze vybrat právě nás?

Stěhování realizujeme profesionálně a rychle. Všichni naši pracovníci jsou důkladně proškolení, a naše postupy jsme za naší dlouhou praxi vyšperkovali k dokonalosti. Stěhování s námi je opravdu snadné, protože si dokážeme poradit s každou překážkou.

Skladování , uskladnění - pro naše zákazníky nabízíme službu uskladnění nábytku za bezkonkurenční ceny.

Stěhování Mamut
Mamutrans s.r.o.
Ke Strašnické 50/16
100 00, Praha 10
IČO 041 65 195
Všechna prává jsou vyhrazena
Stehovanimamut.cz
Stroje
Firmy
Skladování
Montáž
Obaly
Domácnosti
Stěhování Mamut Praha